Svíčka MEADOWS - Cashmere

Zahalte se do měkkého kašmírového plédu a vychutnejte si dokonalou kombinaci teplé skořice a muškátového oříšku s jemným akcentem černého bezu, jež vám otevře dveře do tajemného orientu.

 

Ruční výroba 

Všechny svíčky jsou plněny ručně v malých sériích. Pro dokonalé udržení parfemací je vosk rozehříván v menších dávkách.Nechte se probudit šálkem voňavého čaje z čerstvého zázvoru a získejte povzbuzující energii z citronové trávy. Dokonalé propojení tepla a lahodného koření zklidní vaše myšlenky a zahřeje hluboko na duši.

Originální
foukané sklo

Více než 100 let stará zapomenutá forma byla objevena ve starobylé české sklárně a dala podobu celé značce Meadows. Ručně foukané sklo má po vyhoření svíčky další možnosti využití v interiéru.

100% sojový vosk

Materiály jsou vybírány s velkou péčí. Čistě přírodní sojový vosk neuvolňuje CO2 a je šetrný k životnímu prostředí.

Kolekce Meadows

Každá z vůní má své charakteristické barevné sklo a dokáže tak přirozenou cestou navodit rozličnou atmosféru vašeho domova. Jemná a rafinovaně ženská Cashmere kolekce spojuje vůně Cashmere, Rose a Blackcurrant Leaves. Protipólem nežné ženskosti je kolekce Nightfall s hřejivým, typicky dřevitým nádechem a výběrem z vůní Ginger Tea, Nightfall a Rustic Wood.

VýrobceMeadows
Kód
MOC1 090 Kč (s DPH)
900 Kč (bez DPH)
Váha: 240 g
1 090 Kč vč. DPH